Loader
Okładki na książki i dokumenty - FolPrim Inowrocław
folprim.pl
kontakt:
folprim.pl
Z.P.H. Folprim
ul. Kurowa 7
88-100 Inowrocław
tel. +48 52 353 35 04
fax. +48 52 353 39 04
Wyślij wiadomość biuro@folprim.pl
 
Ta przeglądarka nie spełnia standardów poprawnego wyświetlania treści HTML.
Prosze użyc jednej z nowoczesnych przeglądarek - Firefox, IE7, Opera, Google Chrome.
Owijki, owijacze, okładki na książki, to bez względu na nazewnictwo, doskonały sposób na wielokrotne zwiększenie czasu eksploatacji książki oraz jej świetne zabezpieczenie.

Okładki na książki

Nasze okładki na książki wykonujemy z foli najwyższej jakości, produkowanej w Polsce. Dbamy również o jakość łączenia (tzw. zgrzew), który dzięki naszemu prawie 30 letniemu doświadczeniu i wielu testom jest wytrzymały i zapewnia możliwość długiej eksploatacji owijacza.
Polecamy okładki zwykłe i regulowane z folii wysokoprzezroczystej na podręczniki i zeszyty a także dzienniczki ucznia w okładce z folii przezroczystej. Ponieważ na rynku występują podręczniki szkolne o najróżniejszych wielkościach, zawsze staramy się zaoferować okładki różnych formatów tak, by Państwa klienci byli zadowoleni. W ofercie posiadamy również okładki na nowy, darmowy podręcznik do I klasy szkoły podstawowej "Nasz elementarz".
W celu dobrania właściwego formatu okładki do odpowiedniej książki, należy skorzystać z wykazu, który można uzyskać po kontakcie z nami w formie elektronicznej lub przy realizacji zamówienia, w formie papierowej. Znajdą Państwo w nim nazwy formatów w powiązaniu z wymiarami książek. Przekazujemy również klientom wzorniki – miarki ułatwiające dobór okładek. Na każdej okładce wytłoczony jest również jej symbol.
Loader
folprim.pl logo Zamknij  [Esc]
Pełny rozmiar obrazu